Ewelina- CEO Travel House, PR Manager

Ewelina Wojciechowska – z zawodu specjalista ds. public relations jak i ekspert ds. partycypacji obywatelskiej. Doktor w zakresie nauk o polityce i administracji. Współzałożycielka Travel House – pierwszego colivingu we Wrocławiu.

Dawniej prezes zarządu fundacji Toruńska Inicjatywa Obywatelska, w której realizowała projekty z zakresu edukacji obywatelskiej, promocji konsultacji społecznych i budżetu obywatelskiego. Zajmowała się również kontrolą obywatelską polityków na szczeblu lokalnym

Doświadczenie w dziedzinie public relations, media relations i webwritingu zdobywała głównie poprzez organizację różnego rodzaju eventów społecznych i biznesowych na 20, 50 lub 300 osób na szczeblu lokalnym i międzynarodowym. 

Ewelina wielokrotnie miała okazję współorganizować duże eventy na takie jak m. in:

NomadCity (Las Palmas de Gran Canaria, Hiszpania)

Welconomy – Forum Gospodarcze (Toruń)

Startup Poland Camp: Biznes w Polsce dla obcokrajowców (Wrocław)

Inne wydarzenia, których była pomysłodawczynią i koordynatorką to:

Debaty oksfordzkie o przywództwie Polaków

NGO Business Meeting, czyli szybkie randki biznesowe

Toruński Monitoring Obywatelski

Międzyszkolny Turniej Debat Oksfordzkich

Ewelina pracowała w firmach i startupach, wielu organizacjach pozarządowych oraz dla instytucji publicznych, m. in. odbyła praktykę w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów RP oraz kontrakt jako ekspert ds. konsultacji społecznych dla Urzędu Gminy Torunia.

Od wielu lat jej pasją są debaty oksfordzkie dlatego od czasu do czasu bywa sędzią w konkursach krasomówczych dla młodzieży. Równie dobrze czuje się w roli mówcy dlatego często występuje na konferencjach naukowych i biznesowych, moderuje różnego rodzaju wydarzenia. Od czasu do  czasu prowadzi warsztaty z zakresu wystąpień publicznych, zasad networkingu czy innych aspektów, w których ma spore doświadczenie.

Znajomość języków: polski, angielski oraz podstawowy rosyjski i hiszpański.

Miejsce zamieszkania: Wrocław, Polska. 

Kontakt: ewelina@travelhouse.info

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

  • +48 735 381 500
  • info@travelhouse.info
  • Wrocław, Bulwar Ikara 10, 54-130
  • www.fpiwo.pl